Aktiviteler

TUNÇ GYM ’da aradığınız tüm aktiviteler önünüze gelen alter-natifler arasından detaylı inceleyebilir, tercihinizi yapabilirsiniz. Haftalık olarak yeni organzisasyonlar yapılacak.

KONFERANSLAR
‘’TUNÇ GYM ’’ Üyelerimizim sağlıklı yaşam için sporlarını yaparken yıl içerisinde önemli günlerde sağlık,spor,beslenme,yaşam ile ilgili kendi alanında uzman kişilerle seminer,söyleşiler yapılarak her konuda bilgi sahibi olmalarını sağlayacağız.

SPOR ORGANİZASYONLARI
TUNÇ GYM ’de sağlıklı toplum bilinçleri yaratmak için Spor organizasyonlarının düzenlenmesi, organizasyon öncesi, organiza-syon esnası ve organizasyon sonrası her aşamada yapılması gereken işlerin ve görevlerin planlanıp uygulanmasını gerçekleştirmek. Tenis,Masa Tenisi,Satranç Voleybol,Basketbol,Play Station Paintball ve dart turnuvaları. 

GEZİLER
Yaptığımız bütün işletmelerde üyelerimizin hayattaki sosyal aktivitelerini sosyal tesisdeki arkadaş ortamıyla birleştirerek tesisimize sadık üyeler sağlamayı amaç edindik. Aynı şekilde her yıl çeşitli Istanbul içi ve dışı organizasyonları yapacağız.Kayak,rafting,trekking, Anadolu gezileri ve Turları da diğer etkinliklerimizin içinde olacak.