BİZ KİMİZ?

İnsanların yaşamlarının en güzel anlarını geçirmeleri amacıyla ideal ortamlar hazırlayarak sağlıklı ve sosyal bireylerin bilincinin sağlamak amacıyla sosyal yaşam merkezlerine, gerek ekipman gerekse danışmanlık boyutuyla hizmet vermeyi amaçladık.Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile, yapı olarak her birimin gün ışığından faydalandığı, spor bilinci gelişmiş üyelerine sağlıklı bir ortamda spor yaparken aynı zamanda günün stresini atabileceği bir kompleks sunmaktayız.

Bizi diğer spor merkezlerinden ayıran özelliklerin başında Uzman hoca kadrosunun her bir bireyin vücut ölçüm değerlerine göre program hazırlaması ve takip edilmesi. TUNÇ GYM de engellilere (Özel eğitmen kadromuzla ,özel derslerle fitness ve gym için özel ekipmanlar eşliğinde sporla hayata bağlanmalarında bir neden olmak istiyoruz.) yaşlılara, hamilelere, sağlık problemi yaşayanlara ve bayanlara özel programlar yapılmakta ve spor bilincini herkese vermeyi hedeflemekteyiz.

Bulunduğu konum itibariyle , Kadıköy Fenerbahçe stadının karşısında ve Kazasker’de merkezi noktalardu bulunan spor salonlarımızda rahat bir ortamda dost ve güleryüzlü spor eğitmenleri ile baş başa spor yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
 
 
 
 
 

Kişiye Özel Menü

.

Devamı

Herkes İçin Spor

.

Devamı